Jahutav jäätis, mis ei jäta külmaks ühtegi süda!

Soovite oma üritusele natuke särtsu ja magusust lisada? Kutsuge meid! Toome kaasa jäätisekioski imemaitsva pehme jäätise ja muu söögipoolisega ja garanteerime, et iga suu saab magusaks!

Liikuv kiosk

Pakume ainulaadset liikuvat jäätiseelamust!

Pehme jäätis
Milline on meie jäätisevalik?
Jäätisekiosk
Mida me pakume?
Kõik üritused
Kuhu meid kutsuda?

Meist

Gaarlig OÜ on ettevõte, mis toob sära ja rõõmu igale üritusele, olles spetsialiseerunud pehme jäätise pakkumisele kõikjal, kus seda vajatakse. Meie eesmärk on mitte ainult rahuldada klientide maitsemeelt värskete ja maitsvate jäätiseannustega, vaid ka luua meeldejäävaid elamusi igale sündmusele, olgu selleks siis pulmapidu, sünnipäev, firmaüritus või festival.

Missioon

Meie missiooniks on tuua igasse üritusse rõõmu, sära ja värskust, pakkudes kvaliteetset pehmet jäätist ning luues meeldejäävaid elamusi kõigile osalejatele. Oleme pühendunud klientide vajaduste rahuldamisele, professionaalsusele ning kõrgeimatele standarditele teeninduses.

Visioon

Soovime olla tuntud kui innovatsiooniliider, kes pakub klientidele parimat võimalikku kvaliteeti ja mugavust, olles samal ajal eeskujuks säästvale äritegevusele ning keskkonnasõbralikele praktikatele.

Kõik jäätisesõbrad, kes armastavad jäätist

Astu esimene samm ja võta meiega ühendust - me oleme siin, et aidata!

Kõik jäätisesõbrad, kes armastavad jäätist

Mida kliendid arvavad?

Fotod

Kas tekkis isu?

Lubame, et meie jäätistes te juba ei pettu!

Saatke meile oma jäätisesoov ning me võtame esimesel võimalusel Teiega ühendust.

Saada meile sõnum

To top